Najlepsze tabletki na powiększenie członka – Ranking 2021 TOP 3

Powiększenie członka o 10 cm w ciągu miesiąca da się to zrobić domowymi sposobami? Styczniowy ranking tabletek na powiększenie członka 2021 pomoże ci poznać odpowiedź.

Member XXL to najlepszy obecnie produkt przeznaczony dla mężczyzn chcących powiększyć członka.

Member xxl

Bezinwazyjna metoda na powiększenie penisa, szybkie efekty działania kapsułek, pogrubienie penisa i wydłużenie go nawet o 9cm

Najlepsze tabletki na powiększenie członka ranking

Niżej znajduje się ranking, który zawiera tabletki na powiększenie penisa. Pod uwagę braliśmy wyłącznie suplementy o naturalnym składzie, czyli takie które w bezpieczny oraz skuteczny sposób mogą wspomóc powiększanie męskości.

#1 Member XXL

tabletki na powiększenie członka member xxl

Member XXL powiększa członka już od pierwszego dnia stosowania. Pierwsze łatwe do zmierzenia efekty odnotowuje się po trzech tygodniach regularnego stosowania.

Member XXL to suplement diety, którego skuteczność bazuje na wysokiej jakości składnikach.

  • Wysoka jakość składników
  • Optymalna dawka
  • Gwarancja satysfakcji
  • Gwarancja skuteczności

#2 XtraSize

XtraSize tabletki powiększające członka

XtraSize składa się w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. XtraSize jest odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku, a rozpoczynając jego stosowanie nie musisz w żaden sposób zmieniać swojego trybu życia.

#3 PeniSizeXL

Penisizexl
  • Penis dłuższy nawet o 7,7 cm
  • Silniejsze erekcje
  • Większa kontrola nad wytryskiem
  • Intensywniejsze orgazmy
  • Zwiększony popęd seksualny

Czy istnieje w pełni bezpieczny i bezbolesny sposób na powiększenie członka?

Niech to będzie zupełnie jasne – penisa nie można mechanicznie wydłużyć. Nie wierz w zbawienne działanie ekstenderów i pompek, nie daj się namówić na zabieg chirurgiczny. Te wszystkie działania nie sprawią, że Twój członek będzie większy – mogą natomiast sprawić, że podczas erekcji zaczniesz odczuwać ból i dyskomfort.

Warto przeczytać…

Na szczęście, mechaniczne wydłużenie członka nie jest konieczne, aby rozmiar Twojego penisa się zwiększył. Powiększenie członka o 4 – 10 cm w ciągu miesiąca jest możliwe a wybór ułatwi ci ranking tabletek.

tabletki na powiększenie penisa 2021

Jednym z częściej wymienianych pragnień wśród panów jest umiejętne zaspokojenie partnerki. Stąd też jednoznacznie wiąże się to z tym, aby powiększyć sobie członka. Jest wiele różnego typu badań, które dobitnie pokazują, że ponad połowa respondentów niemal od razu poddałaby się rozmaitym czynnościom mogącym powiększyć ich penisa. Przyczyn takiego stanu należy doszukiwać się w kompleksach, chęci zaimponowania kobietom czy też dlatego, aby podnieść sobie pewność siebie. Widać zatem doskonale, że chęć powiększania członka może wynikać z różnego rodzaju pobudek.

Warto pamiętać, że już sama ilość stron w sieci i tekstów w prasie na ten temat prezentuje skalę problemu. Mając ten fakt na uwadze, należy się przyjrzeć dostępnym na rynku sposobom umożliwiającym skutecznie rozwiązać te problemy. Trzeba tu zaznaczyć, że jest ich kilka. Co więcej, wydają się one wszystkie na tyle ciekawe, że zasługują na zainteresowanie.

Kremy, pastylki i tabletki – czy to naprawdę działa?

Sposoby na powiększenie członka są różne, lecz wśród tych zdecydowanie najpopularniejszych znajdziemy szereg pastylek, kremów i tym podobnych specyfików. Warto zaznaczyć, że mimo dość nachalnego sposobu ich promowania zdecydowana większość rzeczywiście działa. Jednak nie jest to tak do końca, tak jak myślimy, gdyż niniejsze preparaty działają przede wszystkim poprzez ukrwienie okolic intymnych. Stąd też w czasie erekcji członek jest bardziej nabrzmiały. Objawia się to oczywiście widocznymi rezultatami, lecz nie są one trwałe i spektakularne. Po osłabnięciu erekcji cały efekt znika. Tym samym chcąc najwięcej zyskać na stosowaniu takich preparatów, należy je stosować przed planowanym kontaktem seksualnym.

tabletki na powiększenie członka 2021
tabletki na powiększenie członka 2021

A może pompka powiększająca penisa?

Kolejnym sposobem mogącym pozytywnie wpłynąć na powiększenie penisa jest specjalna pompka. Niniejsza metoda ma szereg zwolenników, jak i też przeciwników. Warto zatem samemu się przyjrzeć tej opcji, aby sprawdzić pompkę na sobie. Nie powinno to być problematyczne, gdyż nie jest to drogi sprzęt. Do uprzędzenia wkłada się penisa i następnie zaczyna pompować. Zaleca się korzystać z urządzenia na krótko przed stosunkiem, ponieważ skutki działania pompki nie należą do najdłuższych. Urządzenie to ma wpływ na powiększanie się ciał jamistych, co w konsekwencji pozwala na dodarcie do członka większej ilości krwi.

Metody chirurgiczne

Dla bardziej zdesperowanych lub postawionych przed niesprzyjającymi warunkami jest jeszcze zabieg chirurgiczny. Nie jest to czynność, która powinna być wykonywana jako fanaberia i jest to raczej zabieg wykonywany w przypadku wyraźnych defektów członka. Jednak nie zniechęca to panów, którzy chcą w ten sposób wykonać powiększanie penisa. Zabieg tego rodzaju wykonuje się poprzez wykonanie nacięcia więzadła więzadłowego i procowatego prącia. Za sprawą tego kroku możliwe jest wydobycie na powierzchnię tę część członka, która dotychczas znajdowała się pod wspomnianymi powłokami. Końcowe rezultaty wykonania niniejszego zabiegu są zależne w głównej mierze od indywidualnych uwarunkowań anatomicznych. Za sprawą niniejszej metody da się niejako wydłużyć prącie do 2-5 centymetrów w stanie spoczynku.

Trening dobry na wszystko

Chociaż sport to zdrowie i szereg innych korzyści to jednak tu chodzi o nieco inną aktywność.

Tym razem mowa jest bowiem o aktywności sensualnej, która w połączeniu z wszystkimi opisanymi powyżej metodami wydłużającymi penisa pozwala na satysfakcjonujące rezultaty. Nie jest bowiem tajemnicą, że przy większej intensywności seksualnej penis staje się sprawniejszy.

Powracając jednak do samych metod pozwalających wydłużyć penisa, to warto stosować większość nieinwazyjnych metod. Chociaż rezultaty nie są imponujące, a do tego tylko działają na jakiś czas. Z kolei zabiegi chirurgiczne nie są wskazane, gdy nie ma ku temu podstaw medycznych i chcemy tylko przykryć tym działaniem swoje kompleksy. Do tego warto sobie uzmysłowić, e nie tylko długość członka pozwala sprawić przyjemność partnerce. O wiele większe znaczenie odgrywa zaufanie, bliskość, technika współżycia i tym podobne kwestie. Dlatego też na tym należy skupić się w pierwszej kolejności.

Aktualizacja: grudzień 2020