Najlepsze odchudzające tabletki – Ranking 2021 TOP 5

Dobre tabletki odchudzające działają szybko i skutecznie. Styczniowy ranking tabletek na odchudzanie 2021 pomoże wybrać te najlepsze. Na rynku jest wiele preparatów odchudzających ale nie wszystkie są legalne i dopuszczone do sprzedaży. Na tego rodzaju suplementy wydajemy naprawdę sporo pieniędzy. Warto zatem im się trochę przyjrzeć i przekonać, czy są one skuteczne? Zapraszamy do lektury!

#1 Piperinox – Najlepsze tabletki na odchudzanie

Piperinox
Piperinox

Piperinox wykorzystuje opatentowaną formę BioPerine®, ekstrakt pozyskiwany z owoców pieprzu czarnego. Dodatkowo do produkcji Piperinox wykorzystano kapsułki DRcaps, które ułatwiają dotarcie składników aktywnych preparatu wprost do jelit.

Piperinox pomaga wyszczuplić sylwetkę w bezpieczny i skuteczny sposób. Korzystnie wpływa także na metabolizm składników odżywczych oraz ich wchłanianie oraz stabilizację poziomu cukru we krwi.

#2 Green Barley Plus – Dobre tabletki na odchudzanie

Green Barley Plus
Green Barley Plus
 • Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej
 • Oczyszcza organizm
 • Zwalcza cellulit
 • Poprawia urodę

Green Barley Plus to połączenie dwóch najwyższej jakości składników: zielonego jęczmienia i garcinia cambogia. Wypróbuj maksymalną moc spalania tłuszczu i usuń toksyny!

#3 Keto Actives – suplement diety wspierający odchudzanie

Keto Actives
Keto Actives

Suplement kontrolujący wagę!

 • Produkt dla osób chcących osiągnąć ketozę,
 • Wspomaga metabolizm tłuszczu oraz redukcję jego zapasów,
 • Redukuje podjadanie i nagłe ataki głodu,
 • Dostarcza energii do treningów.

Keto Actives to nowoczesny suplement diety, dzięki któremu szybciej schudniesz nawet z najtrudniejszych miejsc. Wyszczupli Twoją sylwetkę i sprawi, że poczujesz się zdecydowanie lepiej!

#4 Nutrigo Lab Burner – spalisz nadmierny tłuszcz!

Nutrigo Lab Burner
Nutrigo Lab Burner

Co zapewnia Nutrigo Lab Burner?

 • Redukcję tkanki tłuszczowej
 • Hamowanie tworzenia nowych komórek tłuszczowych
 • Utrzymanie optymalnego poziom cukru we krwi
 • Szybszy metabolizm węglowodanów
 • Redukcję apetytu

#5 Fast Burn Extreme – spalacz tłuszczu

Fast Burn Extreme
Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme to unikalny wieloskładnikowy reduktor tkanki tłuszczowej. Silna formuła Fast Burn Extreme powstała z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, jednak z jej zalet może korzystać każdy – niezależnie od intensywności ćwiczeń i wagi ciała.

 • Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów
 • Hamuje proces tworzenia się tkanki tłuszczowej
 • Zwiększa wytrzymałość podczas treningu
 • Poprawia koncentrację
 • Nie zawiera środków dopingujących
 • Ulepszona formuła idealna dla sportowców i amatorów

Warto przeczytać…

Przyszło nam żyć w naprawdę interesujących czasach, kiedy to postęp technologiczny jest wręcz oszałamiający. Jednak są też i ciemniejsze strony tego działania, a mianowicie nieco się rozleniwiamy. Taki stan rzeczy mocno wpływa na pojawianie się nadwagi w wysoko rozwiniętych społeczeństwach. Z drugiej strony chęć szybkiego wyeliminowania problemu sprawia, że zaczynamy sięgać po najróżniejsze medykamenty mające samoistnie spalić tkankę tłuszczową.

Czy tabletki to cudowne środki odchudzające?


Warto na wstępie zaznaczyć, że to ćwiczenia do spółki z dietą są najlepszym rozwiązaniem w kontekście gubienia wagi. Jednak niemałe grono osób decyduje się ochoczo na nabywanie preparatów odchudzających. Sporo w tym udziału samych ich producentów, gdyż w różnego typu materiałach promocyjnych obiecują oni szybsze efekty. Można od nich dowiedzieć się, że nierzadko bez diety i ćwiczeń pozwalają pozbyć się nawet 2-6 kg. Jest to uzależnione w głównej mierze od tego, jakie są składniki suplementu, a także ile czasu go się stosuje.

tabletki na odchudzanie 2021
tabletki na odchudzanie 2021


W jaki sposób działają preparaty odchudzające?


Nie da się tego opisać w jednym zdaniu, bo mamy do czynienia z różnymi produktami. Tym samym należy wskazać tu kilka kategorii. Można zatem wyróżnić:

– preparaty odchudzające, które wytwarzają ciepło,
– środki odchudzające mające za zadanie hamować łaknienie,
– preparaty blokujące wchłanianie tłuszczu.


Jak zatem widać poszczególne grupy nieco się różnią od siebie, co przekłada się na zgoła odmienne działanie. W przypadku preparatów, które pobudzają ciało do wzrostu temperatury, pojawia się też większa intensywność spalania tkanki tłuszczowej i poprawa przemiany materii. Jednak muszą na nie uważać osoby z krążeniem i sercem. W kontekście środków odchudzających, które zatrzymują ochotę na jedzenie, w żołądku absorbowana jest woda. Tym samym preparat pęcznieje i zachodzi uczucie sytości. Stosując ten środek, należy pamiętać o piciu większych ilości wody. Natomiast mają zamiar bliżej zainteresować się środkami odchudzającymi, które zmniejszają absorpcję
tłuszczów. Jest to proces polegający na wiązaniu się preparatu z tłuszczem w układzie pokarmowym. Na skutek tego jest on wydalany później praz z kałem. Tutaj również zalecana jest większa ilość wypijanej wody na czas kuracji.

Trzeba przy okazji pamiętać, że wszystkie te produkty minimalizując wchłanianie się tłuszczów, mogą spowodować o wiele słabszą przyswajalność wielu witamin w tym takich jak A, D i E.


Skład tabletek na odchudzanie


Jak to już zostało wspomniane suplementy mające działanie odchudzające, mogą mieć inny sposób na uporczywy tłuszcz, lecz część składników w nich występująca jest podobna. Wśród tych najpowszechniej występujących substancji znajdziemy tam błonnik, który ma za zadanie podkręcić metabolizm. Jednocześnie daje on uczucie sytości i nie chce się nam jeść. Kolejnym ważnym działaniem tego składnika jest opóźnianie opróżniania żołądka, co umożliwia mniejszą aktywność glukozy. Bardzo częstym składnikiem w tego typu suplementach jest też kofeina, która wykazuje działanie termogenicznie. Tym samym w czasie aktywności fizycznej dochodzi do wzrostu spalania kalorii. Wymieniając dalej, nie można przeoczyć L-karnityny. Jest to substancja, która pozyskuje energię z tłuszczów, co pozwala znacząco uszczuplić ich zapasy. Do tego nie dopuszcza też do tworzenia się kolejnych pokładów tłuszczu.

tabletki odchudzające 2021
tabletki odchudzające 2021Słowem podsumowania

Opisane w niniejszym tekście suplementy diety o działaniu odchudzającym to istotny rynek. Są to produkty o różnym działaniu, dlatego też warto zapoznać się z indywidualnymi opiniami na każdy z nich. Ogólnie rzecz ujmując, są to produkty, które nie można traktować jako zamienniki zdrowej diety i ćwiczeń. Jednak jako uzupełnienie naszych starań sprawdzą się wyśmienicie. Warto przy ich doborze skonsultować się lekarzem, dietetykiem czy innym specjalistą zajmującym się pokrewnymi dziedzinami.

Aktualizacja: grudzień 2020